کد خبر: ۳۸۰۶۳
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۸
پرستار پیروز: با دستور دامپزشک آفریقایی از پماد استفاده می‌کنیم و با توجه به اینکه پشت خود را می‌خواراند، از گردنبند الیزابت به مدت یک تا دو ساعت استفاده می‌کنیم.
زیست بوم/منصوره محمدی: انتشار عکسی از پیروز در فضای مجازی، در حالی که گردنبندی طبی الیزابت به گردن دارد، واکنش‌های زیادی در فضای مجازی به همراه داشت. پرستار پیروز دلیل استفاده از این گردنبند را مشکلات گوارشی پیروز می داند که بعد از استفاده از پماد، باید برای ساعتی به گردن او باشد تا خودش را نخواراند. 
علیرضا شهرداری، پرستار پیروز در گفت‌وگو با زیست بوم در اینباره گفت: پیروز از روز ابتدای تولد مشکل گوارشی داشته و از همان ابتدا و در طی مراحل رشد اعلام کردیم که هنوز به سطح سلامتی مورد نظر ما با توجه به مشکلات گوارشی نرسیده است.

او ادامه داد: با دستور دامپزشک آفریقایی از پماد استفاده می‌کنیم و با توجه به اینکه پشت خود را می‌خواراند، از گردنبند الیزابت به مدت یک تا دو ساعت استفاده می‌کنیم.

شهرداری تاکید کرد: این اتفاق مربوط به الان نیست و هر وقت چالش گوارشی دارد این پماد استفاده می‌شود و در پی آن گردنبند را برای ساعتی برای پیروز می‌بندیم

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین