کد خبر: ۳۷۹۰۴
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۴
واکنش نائب رئیس شورای شهر به وجود توده متان در جنوب تهران؛
نائب رئیس شورای شهر تهران در واکنش به گزارش ناسا گفت: برای بنده نیز این سؤال مطرح است که آیا توده متان امروز تشکیل شده است که ناسا امروز آن را منتشر کرده؟! چرا قبلا این موضوع را اعلام نکرده است و بنابراین تصور می‌کنم که می‌خواهند در زمان اغتشاشات اخیر فضاهای ناامید کننده و موضوعات مشابه را مطرح کنند.
زیست بوم: پرویز سروری در جمع خبرنگاران درباره گزارش ناسا در خصوص تشکیل توده 5 کیلومتری گاز متان در جنوب تهران اظهار کرد: کارشناسان شهرداری تهران بررسی این مسئله را در دستور کاری خود قرار داده‌اند تا صحت یا عدم صحت موضوع مشخص شود.

وی با بیان اینکه برای بنده نیز این سؤال مطرح است که آیا توده متان امروز تشکیل شده است که ناسا امروز آن را منتشر کرده؟!  ادامه داد: چرا قبلا این موضوع را اعلام نکرده است و بنابراین تصور می‌کنم که می‌خواهند در زمان اغتشاشات اخیر فضاهای ناامید کننده و موضوعات مشابه را مطرح کنند.

سروری اضافه کرد: احتمالاً پشت این خبر یک نگرش سیاسی وجود دارد ولی الان قضاوت نمی‌کنم و گفتیم تا موضوع را بررسی کنند البته مدیریت شهری ششم در راستای کاهش تولید پسماند اقدماتی را آغاز کرده است که در همین ارتباط جهت کاهش انتقال زباله به  آرادکوه ، راه‌اندازی مراکز پسماند در دستور کار قرار گرفته است.

منبع: تسنیم

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین