کد خبر: ۳۷۶۱۷
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۴
درخواست ایجاد خانه محیط زیست کودکان توسط باران، نوجوان کرمانشاهی مورد توجه مدیران شهرداری تهران قرار گرفته و درپاسخ به این دختر نوجوان، قول همکاری برای در اختیار گذاشتن مستندات و تجربه های خود را در همکاری با مدیران شهری کرمانشاه به او داده اند.
ماجرای درخواست محیط زیستی نوجوان کوهنورد کرمانشاهیزیست بوم/ منصوره محمدی: باران، دختر نوجوان کرمانشاهی است که آرزوهای سبز در سر دارد. او که به دلیل فعالیت های ورزشی خود همچون کوهنوردی و صعود به ارتفاعات، حضور در فعالیت های داوطلبانه محیط زیستی و همچنین نقاشی های زیبایش شناخته می شود، اخیرا درخواستی داشته مبنی بر ایجاد خانه محیط زیستی برای کودکان.
نامه ی او مورد توجه مدیر کل محیط زیست شهرداری تهران قرار گرفته است. شینا انصاری طی نامه ای به باران در پاسخ به این دختر نوجوان گفته است که با توجه به اینکه محل فعالیت آنها در شهرداری تهران است، برای انجام هزینه در شهرهای دیگر نیازمند طی کردن پروسه های خاص خود است. 
انصاری گفته است که نامه ای را با امضای معاون خدمات شهری شهرداری تهران به شهردار کرمانشاه تهیه کرده اند و درخواست باران را فرستاده و اعلام آمادگی کرده اند که در صورت درخواست شهرداری کرمانشاه، مستندات و تجربه کارهایی که در تهران انجام شده را در بدو امر در اختیار مدیران شهری کرمانشاه قرار دهند و این همکاری را داشته باشند.
مدیر کل محیط زیست شهرداری تهران همچنین اضافه کرده اگر پیگیری ها منجر به این شود که شهرداری کرمانشاه نیز همکاری داشته باشد شاید بتوان در شهرداری تهران نیز در مراحل بعدی همکاری های بیشتری را داشته باشند. 
حالا باران منتظر پاسخ شهرداری کرمانشاه است که ببیند درخواست او درباره تاسیس خانه محیط زیست کودکان به نتیجه می رسد یا خیر.
ماجرای درخواست محیط زیستی نوجوان کوهنورد کرمانشاهی 

منبع: زیست بوم
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین