کد خبر: ۳۷۵۱۰
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۷
تالاسوفوبیا یک اصطلاح پیچیده برای یک اتفاق ساده است و به معنی"ترس از اعماق دریا" است. بسیاری از مردم این فوبیا را دارند و چیزهای زیادی به آن دامن می زنند.
زیست بوم/ منصوره محمدی: تالاسوفوبیا یک اصطلاح پیچیده برای یک اتفاق ساده است و به معنی"ترس از اعماق دریا" است. بسیاری از مردم این فوبیا را دارند و چیزهای زیادی به آن دامن می زنند. از یک عامل ناشناخته که موهای شما را در امواج دریا از پشت سر بلند می کند تا بقایای فعالیت های انسانی مانند کشتی های غرق شده و نیستی محض در اعماق دریا! در ادامه چند عکس ترسناک از اعماق دریاها و اقیانوس ها را می بینیم.  

اجتماع کوسه ها!
یک کوسه به تنهایی کافی است تا از دریا بترسیم، چه برسد به اینکه اجتماعی از کوسه ها را در اقیانوسی بی انتها ببینیم!
چرا از دریا می ترسیم به روایت تصاویر


می بینمت...
ترس از اعماق دریا تنها به ترس از چیزهایی که شما می بینید مربوط نیست، یکی از ترس های زیر آب مربوط به چیزهایی است که فکر می کنید شما را می بینند. 
 
چرا از دریا می ترسیم به روایت تصاویر

حیوانات مرگبار در کف!
 برخی از حیوانات مرگبار در کف دریاها و حتی رودخانه ها استتار شده اند. دفعه بعد که خواستید پارو بزنید به این تصویر فکر کنید، شاید از تصمیم خود پشیمان شدید!

چرا از دریا می ترسیم به روایت تصاویر

سایه ها در آب!
هیچ چیز ترسناک تر از دیدن سایه یک جانور عظیم الجثه در آب نیست، چه برسد به خود آن جانور!
چرا از دریا می ترسیم به روایت تصاویر

کابوس پلاستیکی
 این تصویر ممکن است غیرواقعی و یک دایناسور پلاستیکی در آب باشد، اما ترس از آن کاملا واقعی است!فکر کردن به اینکه حیوانای این چنین میلیون ها سال پیش در اعماق اقیانوس ها زندگی کرده ترسناک است. 

چرا از دریا می ترسیم به روایت تصاویر
منبع: تروکت ساینس

برچسب ها: ترس از دریا ، کوسه
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین