کد خبر: ۳۷۱۴۵
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۴
فرمانده یگان حفاظت محیط‌زیست در صفحه اینستاگرام محیط‌بان از افزایش حقوق محیط‌بانان و اختصاص ردیف بودجه جیره غذایی خبر داد.
زیست بوم: فرمانده یگان حفاظت محیط‌زیست در صفحه اینستاگرام محیط‌بان از افزایش حقوق محیط‌بانان و اختصاص ردیف بودجه جیره غذایی خبر داد. 

به گزارش زیست بوم، سرهنگ محبت‌خانی نوشت:« با پیگیری‌های مستمر صورت گرفته در طی یک سال اخیر و با عنایت به لزوم ایجاد تغییر و تحولات جدی در روند دریافتی حقوق و امتیازات مالی و تجهیزاتی محیط‌بانان گرانقدر، خرسندم به اطلاع برسانم که با لطف و عنایت الهی و مساعدت مدیران محترم سازمانی، مجوز افزایش فوق العاده پرداختی ویژه بند 10ماده 68 معروف به 35درصد، از ابتدای فروردین ماه سال 1400برای تمامی پرسنل یگان حفاظت محیط‌زیست کشور صادر گردید.

لازم به ذکر است این افزایش پرداختی، جدای از افزایش حقوق سالیانه مصوب هیات دولت در ابتدای هر سال می‌باشد.

همچنین برای نخستین بار، ردیف مستقل بودجه برای یگان حفاظت محیط‌زیست در موضوع جیره غذایی و تامین تجهیزات، در بودجه‌ی مصوب سازمان در سال 1400 دیده شده است که اتفاق مبارک و پر برکتی است.

جا دارد از توجه ویژه آقای دکتر کلانتری ریاست محترم سازمان و آقایان دکتردانشیان، دکترحسینی و دکتر قاسمی و همچنین همکاری آقای دکتر شاه‌نظری از سازمان محترم اداری و استخدامی کشور که عنایت ویژه ای به قشر ایثارگر و پرتلاش محیط بان دارند، کمال سپاس و قدردانی را داشته باشم.»

این اخبار با واکنش خوب بسیاری از محیط‌بانان در اینستاگرام همراه شده است.
منبع: زیست بوم
برچسب ها: محیط بان ، محبت خانی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین