کد خبر: ۳۴۸۳۹
تعداد نظرات: 13 نظر
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۷
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در حکمی حمید ظهرابی را به سمت سرپرست معاونت محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی این سازمان منصوب کرد.
زیست بوم: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در حکمی حمید ظهرابی را به سمت سرپرست معاونت محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی این سازمان منصوب کرد.سرپرست معاونت محیط طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست منصوب شد

به گزارش زیست بوم، عیسی کلانتری در سومین حکم خود پس از تصدی ریاست سازمان حفاطت محیط زیست، حمید ظهرابی مدیرکل فعلی محیط زیست استان اصفهان را به سرپرستی معاونت محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی این سازمان منصوب کرد.

مهندس حمید ظهرابی متولد سال 1352 در محله امامزاده داوود ممسنی است. او که مدرک کارشناسی ارشد محیط زیست خود را از دانشگاه اهواز اخذ کرد.

ظهرابی پیش از این کارشناس محیط طبیعی استان کهگیلویه و بویر احمد، کارشناس محیط زیست استان فارس، معاون محیط زیست استان فارس، مدیر کل محیط زیست استان سمنان و مدیر کل محیط زیست استان اصفهان بود.


منبع: زیست بوم
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴
در انتظار بررسی:۰
انتشار یافته: ۱۳
کوروش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۹
1
1
همین که یک مدیر از پرسنل خود سازمان انتخاب شده می تواند خبر خوبی باشد. امیدوارم آقای کلانتری به بدنه سازمان فرصت رشد بدهند
کوروش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۹
1
4
همین که یک مدیر از پرسنل خود سازمان انتخاب شده می تواند خبر خوبی باشد. امیدوارم آقای کلانتری به بدنه سازمان فرصت رشد بدهند
کارشناس سازمان مرکزی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۹
3
1
جناب آقای کلانتری عزیز
این حرکت شما واقعا عجیب بود . امیدوارم هر چه سریعتر جلوی ضرر رو بگیری
کارشناس سازمان مرکزی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۹
5
1
جناب آقای کلانتری عزیز
این حرکت شما واقعا عجیب بود . امیدوارم هر چه سریعتر جلوی ضرر رو بگیری
کارمند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۹
2
2
آقای دکتر کلانتری بر چه اساسی ایشان رو انتخاب کرده اید؟ کا ش حداقل تحقیقی در مورد ایشان زمانی که در فارس و سمنان بوده اند انجام میدادید .جای تاسف دارد.
کارشناس محیط زیست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۹
3
1
این انتخاب هوشمندانه جناب دکتر کلانتری را به فال نیک میگیریم و امیدواریم مابقی انتصابات ایشان هم از نیروهای بدنه سازمان باشند که رمز توفیقات ایشان و نجات محیط زیست کشور در همین است و بس
مسلم عراقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۹
1
2
با سلام .
خدای را منت عز وجل که بالاخره یک فرد لایق و کارشناس واقعی و مدیر و مدبردر حوزه محیط زیست بالاخره در جایگاه سازمان قرار گرفت.
بنده با بیست سال سابقه کار در سازمان محیط زیست و در بدنه اجرایی تاکنون انتصابات این چنین بجایی را مشاهد ننموده ام . محققا آقای کلانتری با شناخت کافی و وافی در حوزه مدیریت کلان واقف بوده و یکی از این دلایل انتخاب بجا و ذیحق آقای مهندس ظهرابی بعنوان معاونت محیط طبیعی سازمان می باشد .
طبیعت شکننده و زیست بوم مظلوم ایران به دستان مرد طبیعت آقای مهندس حمید ظهرابی جان دیگری خواهد گرفت و مطمئنا در این عرصه شاهد تلاشهای نو ظهور و مثمر ثمر خواهیم بود .
ما بعنوان سربازان محیط زیست مظلوم ایران و کارشناسان این سازمان دست این عزیز را به گرمی فشرده و در اعتلاء اهداف و احیاء این انفال الهی ار هیچ تلاشی فرو گذار نخواهیم بود.
قنبریان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۹
1
1
با سلام.
در پاسخ به نظر همکار محترم در سازمان مرکزی نسبت به اینکه فرموده اند جلوی ضرر را بگیرید، میشود بفرمایند: استفاده شما عزیزان که تاکنون سازمان را در غرق خود نگه داشته بودید چه بوده است ، تاکنون واگذاری پستهای کلیدی اجرایی که در اختیار کارشناسان غیر از بدنه این سازمان بوده است چه گلی به سر سازمان و محیط زیست ایران زده است.
بهتر بود قبل از ارسال نظرتان به چندین استان که آقای ظهرابی بعنوان مدیر کل در آنجا به خدمت مشغول بوده اند تحقیق میکردید و جو رضایتمندی مردم ، مسئولین و همکارانشان را جویا می شدید.
محیط بان خراسان رضوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۹
1
0
جای خوشحالی دارد تا با فرستادن افراد به واقعیت های مناطق این استان پی ببرند.
دکتر سید مهدی خاتمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۳۱
1
0
انتصاب مهندس ظهرابی بعنوان معاونت طبیعی سازمان محیط زیست کاری بسیار شایسته و بجاست .دیدگاه زیست محیطی ، تخصص و مدیریت قوی ایشان در استان های سمنان و اصفهان که مدیر کل بودند باعث پیشرفت بسیار چشمگیر و مثال زدنی سطح کارشناسی و علمی در بخش اداری و افزایش سطح حفاظتی مناطق تحت مدیریت شد. مهندس ظهرابی درد آشنا به مشکلات محیط زیست بویزه پرسنل و محیط بانان هستند و شک ندارم که این شیوه و مرام اخلاقی و کاری را در پست جدید نیز به کار خواهد بست تا موجب ارتقاء وضعیت موجود شود .البته اینها به شرطی محقق خواهد شد که پرسنل محترم و همکاران نیز ایشان را یاری کنند.
کارشناس سازمان مرکزی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۴
1
1
در پاسخ به آقای قنبریان باید عرض کنم ، آقای قنبریان واضحا مشخص است که منافع زیادی از آقای ظهرابی به شما رسیده است که اینگونه از ایشان طرفداری میکنید . در استانهایی که شخص آقای ظهرابی بوده است بروید و تحقیق کنید به غیر از افرادی چون شما که منافعی داشته اند ، هیچ کس از ایشان و عملکرد ایشان راضی نبوده است . منصف باشید .
مسلم عراقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۴
1
1
با عرض سلام و احترام خدمت کارشناس محترم سازمان مرکزی
بنده یکی از همان چند صد کارمند آقای ظهرابی در استان سمنان هستم و با اکثر غریب به اتفاق مامورین اجرایی ایشان در استان سمنان ارتباط نزدیک داشته و دارم .
خوب است که خدمت شما عرض کنم بعضی وقتها انسانها بدگو دارند و لی بدخواه ندارند یعنی شاید کسانی باشند که از یک شخصیت بد بگویند بنا به هر دلیلی ولی برای ایشان از خدا بد نمی خواهند .
به ضرس قاطع خدمت شما عرض میکنم در طول بیست سال سابقه ام در سازمان هنوز کمتر دیده ام که کسی نه بدگو داشته باشد نه بد خواه و در راس مجموعه مدیرتی تاکنون به غیر از آقای مهندس ظهرابی با تغییر بیش از 7 مدیر در طول دوره خدمتی خود چنین شخصیتی را ندیدم که همه ی پرسنل خدوم و زحمتکش بویژه پرسنل یگان اینقدر از ایشان به نیکی یاد کنند .
من نمیدانم سند شما چیست و از کجا حرف در می آورید . ولی من میتوانم طبق نظر سنجی خلاف حرف شما را ثابت کنم که خدا را گواه میگیرم اگر چنین شود شما حتی یک نفر را پیدا نخواهید کرد که از ایشان بد بگوید.
عملکرد صواب ایشان در همه ی حو زه های مدیریتی بویژه معیشت پرسنل ، ارتقا سطح حفاظتی مناطق برو کراسی اداری و احترام و تکریم به مردم زبانزد مدیران وکارکنان سایر ادارت در آن زمان و تاکنون بوده وهست و به وفور ما شنیده و دیده ایم.
در استان اصفهان ایشان خیلی بهتر و با رادمان بالاتر نسبت به استان سمنان عمل کردند و گواه این امر ارتقا وضع سلامت و محیطزیست در 4 سال خدمت صادقانه ایشان به مردم اصفهان بوده است.
به شما توصیه میکنم هیچگاه از حق نگذرید و خدا را در اعمال و ارسال نظراتتان در نظر بگیریید .
بخش محیط طبیعی سازمان تاکنون در عملکرد سازمان مرکزی ضعیف و مفقول مانده است که خود آقای دبیر در جلسه اخیر از مشکلات عدیده بر سر این راه صحبت به میان آوردند .
به شما توصیه میکنم اگر قصد کمک ندارید حداقل صبر کنید چنان که تاکنون در آن سازمان ببینید چه کار خوبی انجام داده اید و چه سنگی را از جلوی پای زیست بوم مظلوم ایران برداشته اید؟؟؟!!!
بنده یقین دارم آقای مهندس ظهرابی منشاء تحولات عظیمی در این باره و در این بازه از زمان خواهند بود اگر چه راه از همیشه دشوارتر و سختتر میباشد.
برای ایشان بواسطه عظم راسخشان به تلاش و کوشش برای آبادانی این مملکت سر تعظیم و از خداوند منان طلب گشایش و وسعت کار و پیروزی را دارم . و از پیشگاه جنابعالی بعنوان کارشناس درخواست همراهی و در غیر اینصورت صبر و شکیبایی.
باتشکر
محسن سلطان محمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
0
0
انتصاب آقای مهندس ظهرابی مدیرکل سابق محیط زیست استان را به سمت معاونت سازمان محیط زیست کشور تبریک میگوییم .انشااله ایشان بتوانند منشا کمک بیشتر به مسایل زیست محیطی کشور باشند . با تشکر .
روابط عمومی انجمن حافظان محیط زیست وگردشگری شهرستان آران وبیدگل
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین