کد خبر: ۳۴۵۹۴
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۶
گردهمایی سه روزه گروه های محیط زیستی استان لرستان و فعالان محیط زیستی از سراسر ایران در کنار دریاچه زیبای گهر به همت انجمن بلوط بان برگزار می شود. این انجمن، قصد دارد با اشاره به اهمیت توسعه پایدار، نقش انجمن ها در تحقق اهداف توسعه پایدار را تبیین کند.
زیست بوم: گردهمایی سه روزه گروه های محیط زیستی استان لرستان و فعالان محیط زیستی از سراسر ایران در کنار دریاچه زیبای گهر به همت انجمن بلوط بان برگزار می شود. این انجمن، قصد دارد با اشاره به اهمیت توسعه پایدار، نقش انجمن ها در تحقق اهداف توسعه پایدار را تبیین کند.

 امیر حسین ارکیان فعال محیط زیست و دبیر اجرایی این همایش در گفتگو با زیست بوم افزود: این گردهمایی به منظور هم افزایی، تبادل اطلاعات و تجربیات بین فعالان محیط زیست استان های مختلف برپا می شود.
گردهمایی حامیان طبیعت در کنار دریاچه گهر آغاز شد

به گفته ارکیان، در طول سه روز، دو کارگاه «نقش رسانه ها در پیوند گروه های محیط زیستی، جوامع محلی» و «توان افزایی تشکیلاتی سمن ها» برگزار می شود. همچنین انجمن بلوطبان ویژه برنامه های آموزش و مسابقه عکاسی، پاکسازی چشم انداز گهر، اجرای هنر محیطی، شب شعر و موسیقی را برگزار می کند.

 نمایندگان گروه های محیط زیستی از استان های مختلفی چون: تهران، مرکزی، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، کرمانشاه
ایلام، کهگیلویه و بویر احمد، چهار محال و بختیاری و خوزستان، روز ۱۴ لغایت ۱۶ تیر، در کنار هم قرار سبز دیگری را رقم می زنند.

منبع: زیست بوم
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین