تیتر یک
مشارکت بسیار بالاتر زنان در پروژه‌های معیشتی حفاظت تالاب‌ها

مشارکت بسیار بالاتر زنان در پروژه‌های معیشتی حفاظت تالاب‌ها

مدیرکل دفتر حفاظت و احیای تالاب‌ها سازمان حفاظت محیط زیست گفت: طلاعات به دست‌آمده نشان داد، مشارکت زنان در پروژه‌های معیشتی در راستای حفاظت تالاب‌ها، اختلاف معناداری با مشارکت مردان دارد و بسیار بیشتر است.
اعطای تسهیلات توانمندسازی به بانوان توسط صندوق ملی محیط زیست

اعطای تسهیلات توانمندسازی به بانوان توسط صندوق ملی محیط زیست

مشاور امور بانوان و خانواده سازمان حفاظت محیط زیست از پرداخت تسهیلات توسط صندوق ملی محیط زیست به بانوان توانمند در حوزه محیط زیست با معیشت پایدار خبر داد.
آسیب‌های صنعت مد به طبیعت

آسیب‌های صنعت مد به طبیعت

تغییر نام تجاری الیاف مصنوعی یا سنتتیک مانند چرم پلاستیکی به نام‌های هیپی‌تری مانند «چرم کاملا گیاهی» یا چرم وگان، بازاریابی شاهکاری بود تا محسنات محیط زیستی این مواد را نشان دهد.

کارآفرینی در مناطق روستایی استان مرکزی

بیش از 65 میلیارد ریال برای کارآفرینی روستایی در زمینه مشاغلی چون تراشکاری، صنایع دستی، گردشگری، معدنی و دامداری پرداخت شد.

نرخ پایین بیکاری سبب کاهش اعتبارات و تسهیلات استان همدان نشده است

نرخ بیکاری پایین استان نه تنها سبب کاهش اعتبارات و تسهیلات در استان نشده بلکه با عملکرد کمی و کیفی تیم اقتصادی استان و هم افزایی مدیران اجرایی و نمایندگان استان اعتبارات و تسهیلات مناسبی برای استان جذب شده است.
Header
اخبار ويژه
Header
Header
معاون هماهنگی اقتصادی استانداری مازندران گفت: راه اندازی واحدهای تولیدی غیرفعال و راکد در استان در سال قبل رشد دوبرابری داشته است.
نماینده منتخب مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی گفت: بازارچه‌های مرزی سیستان و بلوچستان یک مزیت بی نظیر برای این استان است که می تواند تجارت و اقتصاد را در این منطقه تقویت کند.
نماینده منتخب مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی گفت: بازارچه‌های مرزی سیستان و بلوچستان یک مزیت بی نظیر برای این استان است که می تواند تجارت و اقتصاد را در این منطقه تقویت کند.
سید علی اصغر رضایی به راه اندازی شش مرکز تخصصی نیکوکاری در استان مازندران خبر داد.
بانوی کارآفرین دلفانی با ایجاد یک کارگاه تولیدی کوچک برای ۲۰ نفر شغل ایجاد کرده و روستای «ظفرآباد» را به الگویی برای تولید و اشتغال تبدیل کرده است.
تولیدکنندگان بزرگ نفت آمریکا در تگزاس برای اولین بار در طول ۵۰سال گذشته مکلف به کاهش تولید شده‌اند اما اغلب آنها با کاهش اجباری مخالف و معتقدند بهتر است با روند طبیعی بازار پیش بروند.
سازمان جهانی کار از بانک جهانی و صندوق بین المللی پول خواست تا حمایت های بیشتری از شاغلان و کسب وکارها انجام دهند.
رئیس مجمع خیرین سلامت قائمشهر با بیان اینکه ما از آذر ماه سال گذشته در محوطه ساختمان مرکز فنی و حرفه‌ای قائمشهر یک کافه‌ای را برای جوانان جویای کار ایجاد کردیم، گفت: در این کافه فقط نشست گفتمان‌های کارآفرینی...
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان گفت:پارسال ۷۷۶هزار و ۳۳۲هزار نفر ساعت در بخش آموزش روستایی و عشایری از آموزش‌های مهارتی بهره مند شدند.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم از برگزاری دوره‌های آموزشی کارآفرینی برای سرمایه‌گذاران شهرک‌ها و نواحی صنعتی از سوی این شرکت، خبر داد.
امام جمعه اقبالیه در دیدار مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) قزوین گفت: حمایت های کمیته امداد موجب اطمینان خاطر خانواده های محروم شده است.
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از هفته سوم اردیبهشت ماه برنامه پرداخت بسته های حمایتی مربوط به دوره کرونا به کارفرماها اجرا می شود.
با توجه به شیوع بیماری کرونا، پارک علم و فناوری خلیج فارس به منظور کاهش آسیب وارده بر کسب و کارها، بسته حمایتی ویژه واحدهای مستقر در پارک و مراکز رشد تابعه در نظر گرفته است.
جوانان جویای کار استان مرکزی می‌کوشند با بهره‌گیری از دانش‌های نوین و مهارت آموزی مسیر دستیابی به اشتغال را تغییر دهند تا زودتر به هدف برسند .
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان گلستان گفت: امسال بنیاد برکت دو هزار و ۵۰۰ طرح اشتغال‌زا اجرا و برای هفت هزار نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم اشتغال ایجاد می‌کند.
پرداخت تسهیلات ۱ میلیارد ریالی به واحدهای زیان دیده توسط صندوق کارآفرینی امید
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با اشاره به اینکه ستاد مقابله با کرونا استان‌ها، واحدهای مورد نیاز برای دریافت تسهیلات را معرفی کردند گفت: سقف پرداخت تسهیلات به هر واحد یک میلیارد ریال است.
فرهنگ کار، امر به معروف در عرصه اقتصاد است
دبیر ستاد فناوری های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری گفت: امر معروف در حوزه اقتصاد، پیاده سازی فرهنگ کار و تلاش برای رساندن کشور به قله ها افتخار است.
میوه ای که تا مقصد قیمتش 5 برابر می‌شود
درحالی هر گیلو گرم سیب سفید و قرمز برای مصرف کننده نهایی در مبادی تولیدی مانند شهرستان مراغه ۷۰۰ تومان به فروش می‌رسد، این محصول در بازار تهران قیمتی بین ۲ هزار و ۸۰۰ تومان تا ۴ هزار و ۵۰۰ تومان دارد.
آگهی استخدام
پروژه بین المللی مدیریت چندمنظوره جنگل‌های هیرکانی برای تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود از یک نفر واجد شرایط برای پست «معاون پروژه» دعوت به همکاری می‌نماید.
جهاد کشاورزی: واردات برنج به طور کامل قطع شد
وی بیان داشت: امنیت غذایی در گرو گسترش تولید است و زمانی می توانیم به استمرار و توسعه تولید امیدوار باشیم که برای کشاورزان از لحاظ اقتصادی به صرفه باشد.
Header
اخبار کارآفرینی
Header
Header