کد خبر: ۳۷۲۶۲
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۹
معاون سازمان حفاظت محیط زیست تاکید کرد:
معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: ما به عنوان متولیان حفاظت از محیط زیست کشور باید به دنبال کشف گروه های مرجع جدید باشیم که در حل معضلات محیط زیستی به ما کمک کنند.
زیست‌بوم: معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: ما به عنوان متولیان حفاظت از محیط زیست کشور باید به دنبال کشف گروه های مرجع جدید باشیم که در حل معضلات محیط زیستی به ما کمک کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، نورالله مرادی در آیین نکوداشت مربیان برتر سال که صبح امروز (5 اسفند) در محل سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد، با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری بین معاونت آموزش و مشارکت های مردمی این سازمان و کانون مربیان فوتبال ایران، اظهار کرد: محیط زیست یک موضوع اجتماعی است که متاسفانه در حال حاضر شرایط خوبی ندارد و تبدیل به یک موضوع عمومی شده است. بنابراین می بایست برای این موضوع عمومی راه حل هایی بیابیم.

وی افزود: ما به عنوان متولیان حفاظت از محیط زیست کشور باید به دنبال کشف گروه های مرجع جدید باشیم که در حل معضلات محیط زیستی به ما کمک کنند.

معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست در ادامه گفت: کانون مربیان فوتبال ایران با 38000 عضو یکی از موثرترین این گروه هاست.

مرادی، فوتبال را یک مقوله مهم در ابعاد جهانی عنوان و تصریح کرد: برگزاری آیین نکوداشت مربیان برتر سال آغاز خوبی برای شروع همکاری سازمان حفاظت محیط زیست و کانون مربیان فوتبال ایران است.

وی خاطرنشان کرد: ما آماده ایم در کنار کانون مربیان فوتبال ایران به بسط و گسترش فرهنگ محیط زیستی بپردازیم.

معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه بخشی از رفتار تماشاگران فوتبال، رفتار محیط زیستی است، اظهار امیدواری کرد مربیان و مدیران فوتبال در سراسر کشور روی این موضوع کار کنند.

مرادی خاطرنشان کرد: اتفاقی که امروز در سازمان حفاظت محیط زیست افتاد، اتفاق کم نظیری در دنیاست که اهالی محیط زیست از اهالی فوتبال برای ارتقای سواد محیط زیستی جامعه و گسترش دانش و بینش مردم نسبت به مقوله محیط زیست استفاده کنند.
 
 مفهوم گرانبهای حفاظت از محیط زیست 

در بخش دیگری از این مراسم، بیژن ذوالفقارنسب - رییس کانون مربیان فوتبال ایران، حفاظت از محیط زیست را یک مفهوم بسیار گرانبها توصیف کرد و گفت: ما قطعا در آینده ملزم به فراگیری بسیاری از اصول و قواعد این پدیده جهانی هستیم.

وی اظهار امیدواری کرد که کانون مربیان فوتبال ایران بتواند در این مسیر به خوبی گام بردارد.

ذوالفقارنسب در پایان تاکید کرد: باید موج حفاظت از محیط زیست را به کمک ورزش و فوتبال در سراسر کشور فراگیر کنیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین