کد خبر: ۳۷۱۱۱
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶
شرکت هواپیمایی لوفت هانزا اعلام کرد در بحبوحه پیش‌بینی یک آینده تیره و تار برای صنعت هوانوردی جهان به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا، بیش از ۲۲ هزار نفری که قبلا اعلام کرده بود، تعدیل نیرو خواهد داشت.
زیست بوم: شرکت هواپیمایی لوفت هانزا، بزرگترین شرکت هواپیمایی آلمان، در روز دوشنبه اعلام کرد در بحبوحه پیش‌بینی یک آینده تیره و تار برای صنعت هوانوردی جهان به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا، تعدیل نیروی بیشتری خواهد داشت.

 این شرکت اعلام کرد:«قبلاً 22 هزار موقعیت شغلی تمام وقت مازاد داشتیم که این رقم در نتیجه تصمیمات اتخاذ شده طی برنامه تجدید ساختار شرکت افزایش خواهد یافت. تغییر در تعداد کارکنان دائم در عملیات های پرواز با توجه به  پیشرفت بازار مشخص خواهد شد».

 شرکت لوفت هانزا همچنین اعلام کرد با توجه به ضرر و زیان ماهانه 500 میلیون یورویی (590 میلیون دلار)، مجبوریم هواپیماهای بیشتری را زمین گیر کنیم. این شرکت تاکید کرد با کاهش بیش از حد انتظار تقاضا برای سفرهای هوایی در زمستان به خاطر تاثیر بیشتر همه‌گیری ویروس کرونا بر سفرهای هوایی، 150 هواپیما را تا 2025 از ناوگان هوایی خود کم کند. لوفتهانزا قبلاً تخمین زده بود مجبور است 100 هواپیما را در پاسخ به بحران بی سابقه بخش هوانوردی زمین گیر کند.
شرکت لوفت هانزا که یک کمک دولتی به ارزش 10 میلیارد یورو (11.7 میلیارد دلار) در ماه ژوئن دریافت کرد، مجبور است 1.1 میلیارد یورو (1.3 میلیارد دلار) خسارت به خاطر این تصمیم درمورد ناوگان هوایی خود ثبت کند.

«ادامه سطح بالای بی‌ثباتی در حمل و نقل هوایی جهان باعث می‌شود مجبور شویم برنامه‌های خود را برای کوتاه مدت در شرایط فعلی بازار تنظیم کنیم».
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین