کد خبر: ۳۶۸۴۴
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۷
در حکمی از سوی عیسی کلانتری معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست، داور نامدار به سمت مدیر کل دفتر حقوقي و امور مجلس منصوب شد.
زیست‌بوم: در حکمی از سوی عیسی کلانتری معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست، داور نامدار به سمت مدیر کل دفتر حقوقي و امور مجلس منصوب شد.نادر نامدار

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست،در حکم عیسی کلانتری معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست خطاب به داور نامدار آمده است: 

 بنا به پیشنهاد معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس به موجب این حکم به سمت مدير كل دفتر حقوقي و امور مجلس منصوب می‌شوید. امیدوارم موفق و موید باشید.

گفتنی است، داور نامدار پیش از این انتصاب، مدیر کل دفتر حفاظت و حمایت منابع طبیعی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری در کارنامه کاری خود دارد.

وی دارای 25 سال سابقه کاری در سازمان جنگل ها و مراتع کشور بوده و پیش از این در سطوح کارشناسی و مدیریت در سطح شهرستان و استان،از جمله " مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی " تجربیات موفقی را کسب کرده است.

نامدار، دانش آموخته رشته حقوق است که علاوه بر این تحصیلات کارشناسی مهندسی کشاورزی و کارشناس ارشد ژئومورفولوژی و برنامه ریزی محیطی از دیگر رشته های تحصیلی نامبرده است. 
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین