کد خبر: ۳۶۸۲۲
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۵
به مناسبت بزرگداشت روز جهانی محیط زیست و روز جهانی حفاظت از اقیانوس‌ها با همکاری یونسکو و دانشگاه شهید بهشتی مسابقه نقاشی برگزار می‌شود.
زیست‌بوم: به مناسبت بزرگداشت روز جهانی محیط زیست و روز جهانی حفاظت از اقیانوس‌ها با همکاری یونسکو و دانشگاه شهید بهشتی مسابقه نقاشی برگزار می‌شود.

به گزارش زیست‌بوم، به مناسبت بزرگداشت روز جهانی محیط زیست و روز جهانی حفاظت از اقیانوس ها، کارگروه حقوق کودک کرسی حقوق بشر، صلح و دموکراسی یونسکو در دانشگاه شهید بهشتی، فراخوان نقاشی کودک و نوجوان را در راستای آگاهی آن‌ها از تغییرات اقلیمی و خطرات آن و همچنین حفظ محیط زیست و اقیانوس‌ها اعلام می‌دارد.
فراخوان نقاشی کودک: تغییرات اقلیمی، حفاظت ار محیط‌زیست و اقیانوس‌ها

عنوان این فراخوان «تغییرات اقلیمی، حفاظت ار محیط زیست و اقیانوس‌ها» است.

محورهای مسابقه:

- هر آنچه که به ذهن کودک شما در رابطه با نگاه او به محیط زیست، تغییرات اقلیمی، حفاظت از منابع طبیعی و دریاها و اقیانوس‌ها می‌رسد برای ما ارزشمند است. از والدین تقاضا می‌کنیم تا ذهن کودکانشان را در انتخاب ایده و خلق اثر آزاد بگذارند.

کودکانی که توانایی نوشتن دارند، به همراه نقاشی، ایده نقاشی‌شان را در چند سطر توضیح دهند. از والدین کودکانی که امکان نوشتن ندارند می‌خواهیم که ایده نقاشی را از آنها بپرسند و آنها برای ما بنویسند.

زمان نهایی ارسال نقاشی‌ها 16 خرداد خواهد بود. نتیجه مسابقه، روز 19 خرداد در روز جهانی حفاظت اقیانوس‌ها از طریق وبسایت کرسی حقوق بشر، صلح و دموکراسی یونسکو در دانشگاه شهید بهشتی اعلام خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.
منبع: زیست بوم
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین