کد خبر: ۳۶۷۷۷
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶
توسط صندوق کارآفرینی امید انجام شد:
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: در سال ۹۹ حدود ۱۱ میلیارد و ۵۷۰ میلیون تومان به ۴۵ واحد برای تهیه اقلام مقابله با کرونا پرداخت شده است.
پرداخت بیش از ۱۱ میلیارد تومان تسهیلات کرونایی به تولیدکنندگان

"پرداخت بیش از ۱۱ میلیارد تومان تسهیلات کرونایی به تولیدکنندگان

نوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید اعلام کرده است که در سال ۹۹ حدود ۱۱ میلیارد و ۵۷۰ میلیون تومان به ۴۵ واحد برای تهیه اقلام مقابله با کرونا پرداخت شده است.

به گفته او، واحدها با نظارت کمیته استانی کرونا و نظام سلامت استان و فرمانداری‌ها می‌توانند از تسهیلات استفاده کنند.

حمایت از شرکت‌های تعاونی تولیدکننده محصولات مقابله با کرونا براساس توافق نامه چهارجانبه معاونت امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صندق کارآفرینی امید، بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون انجام شده است.

این تسهیلات به شرکت‌های تعاونی تولیدکننده محصولات بهداشتی و مراقبتی مرتبط با کروناویروس از قبیل البسه بیمارستانی، کلاه طبی، دستکش، ماسک و انواع محصولات ضد عفونی کننده تعلق گرفت.

صندوق کارآفرینی امید تا بهمن ۹۸، ۱۱۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در بخش تولید انواع ماسک‌های ساده و فیلتردار، ۴۴میلیارد و ۲۵۰میلیون ریال در بخش تولید مواد شوینده و ضدعفونی کننده و۳۲میلیارد ریال در بخش تولید پوشاک بیمارستانی تسهیلات پرداخت کرده و از اسفند ۹۸ تاکنون پرداخت تسهیلات به ۴۵واحد فعال در زمینه تولید ماسک، محصولات بهداشتی شوینده و ضدعفونی، البسه بیمارستانی، دستکش و... به مبلغ ۱۱۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال در شهرهای مختلف کشور انجام شده است."

منبع:ایمنا

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین