کد خبر: ۳۶۷۶۵
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۷
معاون هماهنگی اقتصادی استانداری مازندران گفت: راه اندازی واحدهای تولیدی غیرفعال و راکد در استان در سال قبل رشد دوبرابری داشته است.
احیای ۲ برابری کارخانه های راکد در مازندران۱۲۰ واحد به چرخه تولید بازگشتحسن خیریان پور با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای راه اندازی واحدهای تولیدی غیر راکد طی سال ۹۸ و همزمان با شعار رونق تولید در استان اظهار کرد: راه اندازی واحدهای تولیدی راکد و غیرفعال در استان رشد دو برابری داشته و بیش از ۱۲۰ واحد به چرخه تولید بازگشته است.

وی با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته در حوزه تولید طی سال قبل در استان،  کاهش زمان صدور جواز تاسیس و بهره برداری را از جمله اقدامات برشمرد و گفت:میانگین صدور جواز تاسیس به کمتر از چهار روز و تاخیر صدور پروانه بهره برداری به کمتر از دو روز کاهش یافته است.

خیریان پور با اشاره به حمایت های صورت گرفته از واحدهای تولیدی در استان یادآور شد: سال قبل ۲۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی استان برای سرمایه در گردش و تامین نقدینگی پرداخت شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران یادآور شد: در حوزه اقتصاد و برای مقابله با کرونا نیز در استان بیش از هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار در استان پرداخت شده است.

منبع:خبرگزاری بازار

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین