کد خبر: ۳۶۷۳۴
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۵
با حكم دکتر سعید محمودی مدیركل محیط‌زیست استان تهران، فاطمه برنا به عنوان معاون مدیرکل و رییس جدید اداره حفاظت محیط‌زیست شهر تهران منصوب شد.
زیست‌بوم: با حكم دکتر سعید محمودی مدیركل محیط‌زیست استان تهران، فاطمه برنا به عنوان معاون مدیرکل و رییس جدید اداره حفاظت محیط‌زیست شهر تهران منصوب شد.
فاطمه برنا

به گزارش زیست بوم، برنا که پیش از این ریاست ادارات حفاظت محیط‌زیست شهرستان‌های شهریار و ملارد را بر عهده داشت، جایگزین مسعود زندی شد.  

شیوع کرونا و تولید انبوه پسماندهای آلوده به این ویروس در پایتخت و لزوم ساماندهی به آن از مرحله توليد و بی‌خطرسازی تا مرحله حمل و دفع، و نظارت دقيق بر عملكرد بيمارستان‌ها و مراكز درمانی که در نجات جان شهروندان از اهمیتی حیاتی برخوردار است از کلیدی‌ترین دلایل این انتصاب از سوی مدیرکل استان تهران به نظر می‌رسد.

کلانشهر تهران با توجه به تراکم بالای جمعیت و عدم آمايش سرزمين در سال‌های گذشته، دارای معضلات محیط‌زیستی همچون آلودگی هوا، مدیریت پسماندها، استقرار صنايع بزرگ مقياس در حاشيه شهر، شرايط كمي و كيفي منابع آب و فاضلاب، آلودگي صوتی، ترافيک و خودروهای فرسوده و ... است که حل این معضلات نیازمند عزمی استوار و کوششی بی‌پایان از سوی مدیران است.
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین