به‌روز شده در: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۶
کد خبر: ۳۶۴۶۱
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۱
کسب و کار خانگی پردرآمد برای بانوان
بانوان بسیاری در سراسر کشور با داشتن روحیه‌ای مستقل و انگیزه‌های بالا برای فعالیت و کسب درآمد، تحت شرایط زندگی خود، ناچار از بازار کار بیرونی دور می‌مانند. اما آیا این پایان راه است؟ قطعا خیر! این بانوان می‌توانند با استفاده از مشاغل خانگی پردرآمد برای زنان و بهره‌گیری از مناسب‎ترین آن‌ها، برای خود منبع درآمد قابل توجهی ایجاد کنند.
کارآفرینی بانوان در منازلاحساس رضایت شغلی، عزت نفس و مفید بودن برای خود و جامعه و به علاوه کسب درآمد؛ دستاوردهایی هستند که از یک شغل خانگی ایجاد می‌شوند.

در زیر به ایده‌های نابی در گروه مشاغل خانگی پردرآمد برای بانوان می‌پردازیم.

1.پرورش گیاهان خانگی

پرورش گلدان‌های زیبا و گیاهان خانگی، نیازمند روحی لطیف و صبر و حوصله فراوان است. این صفات را در بانوان سراغ داریم و می‌توان از پرورش گیاهان خانگی به عنوان یک شغل سودآور بهره‌مند شد. کافی است که کار را با چند ریشه شروع کرده و رفته رفته به آن توسعه ببخشید. فروش این گلدان‌ها و گیاهان خانگی نیز از اطرافیان و دوستان آغاز شده و رفته رفته شکل گسترده‌تری به خود خواهد گرفت. حتی می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی تبلیغ گیاهان خانگی خود را کرده و یا یک سایت اینترنتی برای آن‌ها راه اندازی کنید.

2. تولید محتوا

تولید محتوا از بهترین مشاغل خانگی پردرآمد برای زنان محسوب می‌شود. البته برای ورود به این کار باید دانشی نسبت به آن کسب کنید. آیا به خواندن و نوشتن علاقه‌مند هستید و از وارد شدن به دنیای جدید اطلاعات لذت می‌برید؟ اگر پاسخ مثبت است احتمالا شما یکی از کاندیدهای مناسب برای تولید محتوا به شمار می‌روید.

باید زیاد بخوانید و نوشتن را تمرین کنید. با تولید محتوا برای وب سایت‌ها و وبلاگ‌ها و نیز شبکه‌های اجتماعی، می‌توانید به درآمد نسبتا خوبی دست یافته و در ضمن هر روز اطلاعات عمومی خود را نیز بالا ببرید. به علاوه یادگیری دانش سئو و آشنایی با اصول و نکات آن نیز می‌تواند از شما یک کارشناس تولید محتوای حرفه‌ای ساخته و میز کارتان در خانه را همیشه مملو از پروژه‌های پولساز نگاه دارد. برای وارد شدن به این کار نیاز به یک کامپیوتر خانگی یا لپ تاپ و اینترنت پرسرعت دارید.

در هر صورت برای شروع یک کسب و کار هرچند کوچک می توانید از خانه شروع کنید فقط کافی است کمی به اطرافتان دقت بیشری کنید.

منبع:مجله انگیزهنام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین