کد خبر: ۳۶۴۵۵
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۶
اداره کل محیط زیست استان اصفهان در روزهای که کشور با شیوع ویروس کرونا دست و پنجه نرم می‌کند دو اقدام تحسین برانگیز انجام داد.
زیست‌بوم: اداره کل محیط زیست استان اصفهان در روزهای که کشور با شیوع ویروس کرونا دست و پنجه نرم می‌کند دو اقدام تحسین‌برانگیز انجام داد.

به گزارش زیست بوم، هفته گذشته مدیرکل و کارکنان حفاظت محیط زیست استان اصفهان با ارسال بنر از مدیریت و کارکنان بیمارستان های بیماران کرونا اصفهان تقدیر کردند و در همین راستا طرح آموزشی کاهش استرس ناشی از کرونا با حضور کارشناسان و متخصصان در این اداره کل  اجرا شد.دکتر ایرج حشمتی

خبرگزاری موج با پوشش این دو خبر نوشت: در بخشی از پیام ایرج حشمتی و کارکنان حفاظت محیط زیست استان اصفهان در تجلیل از مدیریت و کادر درمانی این دو بیمارستان آمده است:شجاعت، فداکاری و ایثار شما در این روزهای دشوار را فراموش نمی کنیم.بی گمان مبارزه خستگی ناپذیر شما با ویروس کرونا برای نجات جان بیماران در درگاه پروردگار و قلب مردم ایران و اصفهان بی اجر نخواهد بود

این خبرگزاری همچنین درباره طرح کاهش استرس نوشت: در این طرح افراد آموزش دیده نیز تمامی مباحث آموزشی را به دیگر کارمندان ارایه می دهند تا به این طریق و بصورت خوشه ای بخش زیادی از اشخاص و کارکنان آموزش ببینند و خود بتوانند منشا آموزش با خانواده های خود و سایر شهروندان باشند.

نگاه به اصطلاح عاقلانه به کووید-19 ، برخورد مناسب با انواع حوادث، چالش‌ها و بحران‌ها، راهکارهای کاهش اضطراب، غلبه بر ترس بی مورد و اجرای کارهای پیشگیرانه و اصولی بر پایه توصیه پزشکان در قالب این طرح ارایه شد.

مدیر کل حفاظت از محیط زیست استان اصفهان در آغاز این طرح با قدردانی از زحمات بخش های مختلف درمانی و بهداشتی و سایر دستگاه های مرتبط از جمله هلال احمر در جلوگیری و پیشگیری از ویروس کرونا اظهار داشت: در ارتباط با ویروس کرونا همه باید به مسئولیت اجتماعی خود عمل کنیم و در این زمینه کوشا باشیم.

ایرج حشمتی بر رعایت اصول بهداشتی برای پیشگیری از ویروس کرونا توسط همه آحاد جامعه تاکید کرد و افزود: در این زمینه اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان از همان روزهای اولیه شیوع این ویروس اقدام های بهداشتی در زمینه ضدعفونی ،گند زدایی به صورت روزانه صورت گرفته و کارکنان این اداره کل هم به شکل جدی رعایت می کنند.
دو اقدام تحسین‌برانگیز اداره کل محیط‌زیست اصفهان در روزهای کرونایی
دو اقدام تحسین‌برانگیز اداره کل محیط‌زیست اصفهان در روزهای کرونایی
منبع: زیست بوم
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین