به‌روز شده در: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۱
کد خبر: ۳۶۳۳۰
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹
فرمانده یگان محیط زیست گفت : با توجه به شایعات به وجود آمده درباره جذب محیط بان زن و شرایط سخت شغل محیط بانی و اینکه شرایط بدی چون دوری از خانه را دارد از طرفی مگر ما شکارچی زن داشته ایم که محیط بان زن بخواهیم؟
زیست بوم: فرمانده یگان محیط زیست گفت برنامه ای برای جذب محیطبان خانم نداریم.

به گزارش زیست بوم و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، سرهنگ محبت خانی اظهار داشت: با توجه به شایعات به وجود آمده درباره جذب محیط بان زن و شرایط سخت شغل محیط بانی و اینکه شرایط بدی چون دوری از خانه  را دارد از طرفی مگر ما شکارچی زن داشته ایم که محیط بان زن بخواهیم؟

او با بیان پیشنهاد پوشش کارشناسان آموزش در مدارس دخترانه ادامه داد: برخی از رسانه ها از صحبت های من برداشت نادرست داشته اند اما لازم میدانم که یکبار دیگر به طور شفاف بگویم که ما فقط در طرح «یک ساعت با محیط بان» در مدارس دخترانه از کارشناسان خانم با لباس محیط بانی به طور نمادین استفاده کنیم. 

فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست: در پایان با اشاره به جذب ۳۰۰ محیط بان درسال جاری  گفت: ما در طول ده سال آینده جذب نیروی محیط بان خواهیم داشت و تا زمانی که تعداد محیط بانان، دو برابر وضع کنونی شود این روند، ادامه دارد.

برچسب ها: محیط بان ، محیط زیست
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین