کد خبر: ۳۶۲۰۳
تعداد نظرات: 1 نظر
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴
فرمانده یگان سازمان حفاظت محیط زیست با رییس پلیس پیشگیری ناجا در خصوص پیگیری بیمه محیط بانان وخرید خودروهای عملیاتی مناسب برای استفاده در پاسگاه های محیط بانی دیدار و گفتگو کرد.
زیست بوم: فرمانده یگان سازمان حفاظت محیط زیست با رییس پلیس پیشگیری ناجا در خصوص پیگیری بیمه محیط بانان وخرید خودروهای عملیاتی مناسب برای استفاده در پاسگاه های محیط بانی دیدار و گفتگو کرد.
بیمه محیط بانان و خرید خودروهای عملیاتی در دستور کار یگان محیط زیست

به گزارش خبرگزاری مهر جلسه مشترک یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست و پلیس پیشگیری ناجا با حضور سردار محمد شرفی رییس پلیس پیشگیری ناجا، سرهنگ جمشید محبت خانی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست، ماکان موسوی مدیرکل پشتیبانی سازمان حفاظت محیط زیست با موضوع پیگیری بیمه محیط بانان وخرید خودروهای عملیاتی مناسب برای استفاده در پاسگاه های محیط بانی برگزار شد.

در این نشست بر ایجاد کانالی مستقل به منظور ارتباط شبکه بیسیم بین ناجا و یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست تاکید شد و هماهنگی‌های لازم برای خرید خودرو های عملیاتی خارجی برای مناطق چهارگانه و پاسگاه های محیط بانی سازمان حفاظت محیط زیست از طریق ناجا انجام شود.

همچنین مقرر شد، بیمه تکمیلی تمامی محیط بانان از طریق سازمان حفاظت محیط زیست به صورت یکپارچه باعقد قرارداد با بیمه امید ناجا انجام شود.

در این نشست بر استفاده از ظرفیت های  ناجا در زمینه آموزش های تخصصی و سالن های تیراندازی برای استفاده یگان سازمان‌حفاظت محیط‌زیست تاکید و مقرر شد هماهنگی های لازم در این خصوص صورت پذیرد.
برچسب ها: بیمه ، محیط بانان
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی:۰
انتشار یافته: ۱
مسلم عراقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
0
0
بسمه تعالی
جناب سرهنگ محبت خانی
فرمانده محترم محیطبانان عزیز در سازمان حفاظت از محیط نیست
با سلام و عرض تحیت ؛
بدون شک درک از وضعیت موجود و استضعاف قشر زحمت کشیده محیطبان در سازمان محیط زیست در زمانهای تصدی گری مسئولین قبلی این بخش در سازمان محیط زیست تنها بعنوان یک بولتن تبلیغاتی بیش نبوده است که تنها فایده آن تنها به نفع کسان در آن سازمان مرکزی بوده و صعود و صغور در قانون کپک زده و نخ نما شده گارد در کتاب سازمان محیط زیست اگر چه در همین وضع نیز می توانست کمک خوبی در ایجاد روحیه باوری و نیل به ارتقاء جمعیت حیات وحش و حفظ انفال را داشته باشد ، عملا به نقطه مقابل و بر عکس تبدیل، و عدم رعایت حداقل های همین قانون نیز در بحث اجرا و تنفیذ ، نتیجه را برآن داشت که خونهای رنگین قرمز گسترده بر دامان سبز طبیعت ایران که توام با عشق بر خاک بوم سرزمین بوده است همچنان پایمال و در این عرصه گمنام و حیران بماند .
سربازانی که به عشق آباد خاک و بوم این سرزمین سر از پا نشناختند و جان شیرین خود را به گناه حفاظت از این عرصه فدا و رها کردند .
مخلص کلام نوشتم که در طول تجربه بیست و چند ساله ام تشکر کنم، از جناب آقای محبت خانی عزیز و تشکر بنده از بابت چاپلوسی و نه از سر تخاصم و تقابل با دیگران بوده است ، بلکه زبان تشکر من بدین واسطه است که باید تشکر کرد، از شخصی که تا دیروز در بیرون از این سازمان و بدون آگاهی از وضعیت خاص و رو به اضمحلال و مصیبت بار محیط زیست ، محل درد و درمان آنرا خوب درک نموده است ، و اگر چه ابزار اجرا و سازو برگ آن در حال حاضر حتی نسبت به دور هایی که میتوانست اثر گذاری قطعی داشته باشد ، کمتر است ولی حرف ایشان و کردارشان از جنس عمل و بینش و درک حقیقت میباشد.
ندیدم رییس گاردی را که تاکنون لباس سبز محیطبانی بر تنش کرده باشد و سپس بر حمایت از محیطبان صحه گذاشته باشد . در تمام دوران گارد حفاظت محیط زیست و الخصوص از زمانی که مدیریت گارد به نیروهای انتظامی محول شد این اولین بار است که حداقل به آرزوی این بنده حقیر جناب ایشان جامه عمل پوشیدند و در مراسم منتصب به محیطبان با لباس سبز و مقدس این گروه به پای صحبتهای ایشان و تقدیر از محیطبانان نمونه نشستند .
من به نوبه خودم فقط خواستم بعنوان یک عضو کوچک که سالیان درازی افتخار داشتم تا عمر بی مایه را در لباس گرانمایه محیطبانان زحمتکش بوده و هستم ، از جناب ایشان تشکر و قدر دانی نموده و برای ایشان و تمامی زحمت کشان عاشق وطن و آبادانی آب و خاک این کشور تقدیر وتشکر قلبی خود را ابراز دارم 15/10/1397
درود بیکران – محیطبان مسلم عراقی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین