کد خبر: ۳۶۰۴۶
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۷
با حضور هنرمندان و مقامات داخلی و خارجی
چهارمین همایش عشق و امید به کوشش سازمان های مردم نهاد و با حضور هنرمندان، مشاوران امور زنان، نهادها و نمایندگان سفارت های امورهای خارجی و موسسه های خیریه در سالن اجلاس سران در تهران برگزار شد.
زیست بوم: 
به گزارش خبرنگار زیست بوم چهارمین همایش عشق و امید به کوشش موسسه سرطان پستان تهران امروز ٢١ تیرماه ٩٧ با همکاری نهادهای فرهنگی و سازمان های مردم نهاد در محل اجلاس سران تهران و با حضور هنرمندان، مشاوران امور زنان نهادها و نمایندگان سفارت های کشورهای خارجی و موسسه های خیریه با شعار «همه با هم میتوانیم ترس و وحشت سرطان پستان را به عشق و امید بهبودی و بازگشت به تندرستی تبدیل کنیم» برگزار شد. 

برگزاری چهارمین همایش عشق و امید

این همایش بیمار محور موسسه سرطان پستان تهران است که با نیروی اجرایی داوطلبان که همگی بیماران بهبود یافته یا وابستگان آنان هستند، انجام می شود. با توجه به قابلیت درمان کامل سرطان پستان، حمایت روانی این بیماران و خانواده های آنان در طول دوره درمان، بسیار با اهمیت است.


برگزاری چهارمین همایش عشق و امید

این همایش که بامشارکت پزشکان داخل وخارج ،مدیران و بیماران و بهبودیافتگان و جمعی ازنویسندگان و هنرمندان برپا می شود اطلاع رسانی و ترویج امید و زندگی برای بانوان دردمند ایرانی است؛ بانوانی که  به خاطر دانش کم  یا بی تفاوتی در مراحل پبشرفته سرطان شان نشخیص داده می شود. 

موسسه سرطان پستان تهران، موسسه ای بیمار محور است که اساس کار آن مبتنی بر یافت مشکلات تشخیص و درمان در ایران و تلاش برای حل آن به سمت استاندارد های بین المللی با راهکارهای بومی، متناسب با فرهنگ، مذهب و باورهای اجتماعی است.

برگزاری چهارمین همایش عشق و امید


فاطمه محمدی
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین