کد خبر: ۳۳۴۱۸
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۷
شنیده می شود که ...
یکی از مدیران سازمان حفاظت محیط زیست در کانال اینستاگرامی خود نوشت: شباهت عجیب دانالد ترامپ و محمود احمدی نژاد در این است که احمدی نژاد هم در دوره دوم ریاست جمهوری اش، فردی را به ریاست سازمان حفاظت محیط زیست برگمارد - محمدی_زاده - که در دوران استانداری اش در خراسان رضوی، گفته بود: ما اصلاً مدیر منابع طبیعی نمی خواهیم!
زیست بوم: رئیس جمهور منتخب آمریکا ریک پری را به عنوان وزیر پیشنهادی انرژی معرفی کرد.مقایسه وزیر انرژی ترامپ با رئیس سازمان محیط زیست احمدی نژاد

ریک پری 66 ساله که فرماندار پیشین تگزاس است  به دلیل فعالیت تجاری در بخش نفت یکی از ثروتمندترین چهره های آمریکاست. او یکی از طرفداران سر سخت استفاده از سوخت های فسیلی و از مخالفان انرژی پاک به شمار می آید.
 
شنیده می شود یکی از مدیران سازمان حفاظت محیط زیست در کانال اینستاگرامی خود نوشته است: شباهت عجیب دانالد ترامپ و محمود احمدی نژاد در این است که احمدی نژاد هم در دوره دوم ریاست جمهوری اش، فردی را به ریاست سازمان حفاظت محیط زیست برگمارد - محمدی_زاده - که در دوران استانداری اش در خراسان رضوی، گفته بود: ما اصلاً مدیر منابع طبیعی نمی خواهیم! 

منبع: زیست بوم
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین