کد خبر: ۳۳۴۰۷
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۲
یادداشتی از رضا کیانیان:
در کنار شما که به صورت فردى حمایت کردید، فرهنگسرای جوان ارومیه و افسران سایبری هم به شکل گروهی و سازمانی از حرکت ملی من صدای آب هستم حمایت خود را اعلام کردند.امیدوارم از این حمایت‌های گروهی و سازمانی بیشتر داشته باشیم.
رضا کیانیانزیست بوم/ رضا کیانیان*: زمانی که می‌شنوم و می‌خوانم که گروه ها، انجمن‌ها و سازمان‌های مردم‌نهادی هستند که برای پشتیبانی و نگهداری از آب و جلوگیری از خشکی دریاچه‌ها و تالاب‌ها و رودخانه‌ها و منابع زیرزمینی آب کوشش می‌کنند، حس غرور پیدا می‌کنم.

از اینکه می‌بینم مردم هنوز دغدغه این مسائل را دارند خوشحال می‌شوم.بسیاری از مردم هم مانند شما به تنهایی و بدون هیچ سازمانی، نگران آب و آینده کشور هستند و این نشان می‌دهد که همه صدای آب هستیم. کمپین من صدای آب هستم تلاش می‌کند همه را از هم خبردار کند تا با کمک و پشتیبانی هم کار کنیم.استقلال خود را حفظ کنیم،ولی تا جايى كه امكان دارد به هم کمک کنیم. صدای هم را بشنویم تا به چند میلیون هم‌صدا تبدیل شویم. 

در کنار شما که به صورت فردى حمایت کردید، فرهنگسرای جوان ارومیه و افسران سایبری هم به شکل گروهی و سازمانی از حرکت ملی من صدای آب هستم حمایت خود را اعلام کردند.امیدوارم از این حمایت‌های گروهی و سازمانی بیشتر داشته باشیم.

حتی حضور یک نفر بیشتر می‌تواند به بلندترشدن صدای ما کمک کند.بیاییم بدون علایق و سلایق فرهنگی و اجتماعی و سیاسی در یک حرکت ملی هم‌صدا باشیم.بنابراین بنده به عنوان یک عضو کوچک به همه صداها خوشامد می‌گویم.آيا آذربايجانى هاى باغيرت، دلشان براى درياچه نمى‌تپد؟! آيا آذربايجانى هاى باصلابت از عواقب خشكى درياچه اروميه بى‌خبرند؟! زمانی که صحبت از پايمردى و جوانمردى مى‌شود، نام آذربايجان،كردها، لرها، بلوچ ها، سیستانی ها، گنبدی‌ها و خلاصه اقوام ديگر ايرانى مى درخشد!

 اما موقع امضاكردن براى احياى دریاچه ارومیه،سرزمين شان را فراموش مى كنند!؟ نه هرگز باور نمى كنم و نکردم و همان‌گونه بود که با حمایت مردمی توانستیم صدای دریاچه ارومیه را به جهانیان برسانیم و الان هم با حمایت همین مردم که قلب شان برای سرزمین خود می‌تپد می‌خواهیم فریاد «من صدای آب هستم» را به گوش همه برسانیم.

من اگر هر روز تمام انرژی خود را صرف هشدار در مورد خشک شدن ایران بکنم، خسته نخواهم شد.ما در قبال تک تک منابع سرزمین عزیزمان مسئول هستیم و این یک وظیفه همگانی است که به آن بپردازیم.با حضور در کمپین‌هایی که برای حفاظت از محیط زیست ایران عزیز تشکیل شده اند، ثابت كنيم سرزمين مان و آب و خاك مان را دوست داريم!

* بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین